Про нас

Поле нашої роботи не обмежується ні кордонами, ні мовами, ні сферами діяльності.

На нього не впливають політичні тенденції, курси валют чи котирування нафти Brent. Наші можливості необмежені, але відрегульовані законодавством. Важкі завдання – це наш профіль. Нездійсненні задачі – один з чергових способів довести нашим клієнтам та партнерам, що ми найкращі у своїй області.

Ми співпрацюємо зі світовим ринком, як з налагодженим механізмом, здобуваючи досвід, відкриваючи нові бренди для українського покупця, борючись з бізнес-титанами, знаходячи найзручніші умови для наших клієнтів.

ТОВ "Інкос Лайн" – інформаційно відкрита компанія. Ознайомитись з нашою активністю ви можете не лише на офіційному сайті, а й за допомогою авторитетних джерел моніторингу та аналізу інформації: YouControlDoZorroOpendatabotАнтикорупційний моніторClarity ProjectRING/EDR та інших.

"Інкос Лайн" є унікальним представником та партнером ексклюзивних світових виробників, що стали популярними завдяки якісній сертифікованій продукції, оптимальним цінам, бездоганному сервісу та швидкості реалізації. Vinnolit GmbH & Co, Trelleborg Coated Systems France SAS, BIRKAN GmbH, Core Laboratories N.V., MEGGITT, I.T.G. GmbH Graphic Products – це лише невелика частина наших тих компаній з якими в Україні співпрацює "Інкос Лайн".